| Order | Team 1 | Team 2 | Score | Attendance | Year | Competition | City/Stadium | Stadium |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BEGLES-BORDEAUX | MONT-DE-MARSAN | 40-7 | 23126 | 2013 | Top 14 | Bordeaux | Chaban Delmas (Parc Lescure) |
| 2 | TOULOUSE | MONT-DE-MARSAN | 27-6 | 18654 | 2009 | Top 14 | ||
| 3 | CLERMONT | MONT-DE-MARSAN | 66-3 | 15745 | 2009 | Top 14 | ||
| 4 | CLERMONT | MONT-DE-MARSAN | 56-3 | 15113 | 2013 | Top 14 | ||
| 5 | TOULOUSE | MONT-DE-MARSAN | 37-22 | 15028 | 2013 | Top 14 | ||
| 6 | PERPIGNAN | MONT-DE-MARSAN | 28-8 | 14600 | 2018 | POD2 1/2 f | ||
| 7 | BAYONNE | MONT-DE-MARSAN | 39-13 | 13417 | 2013 | Top 14 | ||
| 8 | BAYONNE | MONT-DE-MARSAN | 14-33 | 13203 | 2022 | Pro D2 | ||
| 9 | MONTPELLIER | MONT-DE-MARSAN | 32-16 | 13189 | 2013 | Top 14 | ||
| 10 | BAYONNE | MONT-DE-MARSAN | 19-15 | 12827 | 2009 | Top 14 | ||
| 11 | TOULON | MONT-DE-MARSAN | 70-15 | 12500 | 2008 | Pro D2 | ||
| 12 | VANNES | MONT-DE-MARSAN | 47-29 | 12500 | 2026 | Pro D2 | ||
| 13 | TOULON | MONT-DE-MARSAN | 15-9 | 12472 | 2013 | Top 14 | ||
| 14 | BAYONNE | MONT-DE-MARSAN | 23-17 | 12420 | 2016 | Pro D2 | ||
| 15 | TOULON | MONT-DE-MARSAN | 38-22 | 12316 | 2009 | Top 14 | ||
| 16 | PERPIGNAN | MONT-DE-MARSAN | 44-3 | 12211 | 2009 | Top 14 | ||
| 17 | BIARRITZ | MONT-DE-MARSAN | 35-10 | 12156 | 2013 | Top 14 | ||
| 18 | TOULOUSE | MONT-DE-MARSAN | 36-11 | 11978 | 2003 | D1-Poule 2 | ||
| 19 | GRENOBLE | MONT-DE-MARSAN | 47-26 | 11903 | 2025 | Pro D2 | Stade des Alpes | |
| 20 | TOULON | MONT-DE-MARSAN | 54-26 | 11495 | 2005 | Pro D2 | ||
| 21 | VANNES | MONT-DE-MARSAN | 31-15 | 11415 | 2024 | Pro D2 | ||
| 22 | LA ROCHELLE | MONT-DE-MARSAN | 24-15 | 11288 | 2012 | Pro D2 | ||
| 23 | TOULON | MONT-DE-MARSAN | 49-12 | 11068 | 2007 | Pro D2 | ||
| 24 | BRIVE | MONT-DE-MARSAN | 33-20 | 11059 | 2025 | Pro D2 | ||
| 25 | GRENOBLE | MONT-DE-MARSAN | 33-21 | 10944 | 2023 | Pro D2 | Grenoble | Stade des Alpes |
| 26 | AGEN | MONT-DE-MARSAN | 37-8 | 10606 | 2010 | Pro D2 | ||
| 27 | AGEN | MONT-DE-MARSAN | 45-13 | 10482 | 2025 | Pro D2 | ||
| 28 | VANNES | MONT-DE-MARSAN | 12-17 | 10193 | 2023 | Pro D2 | ||
| 29 | PAU | MONT-DE-MARSAN | 30-15 | 9800 | 2015 | Pro D2 | ||
| 30 | GRENOBLE | MONT-DE-MARSAN | 52-7 | 9800 | 2013 | Top 14 | ||
| 31 | DAX | MONT-DE-MARSAN | 12-8 | 9725 | 2009 | Top 14 | ||
| 32 | PERPIGNAN | MONT-DE-MARSAN | 19-16 | 9706 | 2017 | Pro D2 | ||
| 33 | BRIVE | MONT-DE-MARSAN | 68-10 | 9608 | 2026 | Pro D2 | ||
| 34 | MONTPELLIER | MONT-DE-MARSAN | 33-6 | 9503 | 2009 | Top 14 | ||
| 35 | MONTAUBAN | MONT-DE-MARSAN | 24-13 | 9347 | 2017 | POD2 1/2 f | ||
| 36 | DAX | MONT-DE-MARSAN | 18-15 | 9220 | 2014 | Pro D2 | ||
| 37 | ALBI | MONT-DE-MARSAN | 21-16 | 9000 | 2011 | POD2 1/2 f | ||
| 38 | PAU | MONT-DE-MARSAN | 25-15 | 9000 | 2014 | Pro D2 | ||
| 39 | PERPIGNAN | MONT-DE-MARSAN | 20-44 | 8838 | 2018 | Pro D2 | ||
| 40 | STADE FRANCAIS | MONT-DE-MARSAN | 27-22 | 8777 | 2009 | Top 14 | ||
| 41 | BIARRITZ | MONT-DE-MARSAN | 24-15 | 8689 | 2018 | Pro D2 | ||
| 42 | PERPIGNAN | MONT-DE-MARSAN | 25-21 | 8633 | 2015 | Pro D2 | ||
| 43 | MONTAUBAN | MONT-DE-MARSAN | 17-19 | 8500 | 2015 | Pro D2 | ||
| 44 | BAYONNE | MONT-DE-MARSAN | 18-15 | 8423 | 2018 | Pro D2 | ||
| 45 | PERPIGNAN | MONT-DE-MARSAN | 14-9 | 8409 | 2016 | Pro D2 | ||
| 46 | GRENOBLE | MONT-DE-MARSAN | 22-21 | 8386 | 2026 | Pro D2 | Stade des Alpes | |
| 47 | AIX | MONT-DE-MARSAN | 45-30 | 8367 | 2025 | Pro D2 | ||
| 48 | AIX | MONT-DE-MARSAN | 42-33 | 8300 | 2026 | Pro D2 | ||
| 49 | GRENOBLE | MONT-DE-MARSAN | 26-21 | 8300 | 2018 | Pro D2 | ||
| 50 | DAX | MONT-DE-MARSAN | 68-14 | 8269 | 2026 | Pro D2 | ||
| 51 | PERPIGNAN | MONT-DE-MARSAN | 15-6 | 8242 | 2013 | Top 14 | ||
| 52 | CASTRES | MONT-DE-MARSAN | 44-17 | 8240 | 2013 | Top 14 | ||
| 53 | PERPIGNAN | MONT-DE-MARSAN | 44-17 | 8231 | 2020 | Pro D2 | ||
| 54 | BRIVE | MONT-DE-MARSAN | 53-11 | 8208 | 2009 | Top 14 | ||
| 55 | PAU | MONT-DE-MARSAN | 16-22 | 7987 | 2011 | Pro D2 | ||
| 56 | VANNES | MONT-DE-MARSAN | 50-10 | 7949 | 2019 | POD2 1/4 f | ||
| 57 | BRIVE | MONT-DE-MARSAN | 23-16 | 7947 | 2024 | Pro D2 | ||
| 58 | LYON OU | MONT-DE-MARSAN | 40-15 | 7888 | 2016 | Pro D2 | ||
| 59 | AGEN | MONT-DE-MARSAN | 9-3 | 7837 | 2013 | Top 14 | ||
| 60 | AURILLAC | MONT-DE-MARSAN | 28-13 | 7800 | 2016 | POD2 1/2 f | ||
| 61 | VANNES | MONT-DE-MARSAN | 36-13 | 7730 | 2018 | Pro D2 | ||
| 62 | DAX | MONT-DE-MARSAN | 21-6 | 7624 | 2004 | Pro D2 | ||
| 63 | PAU | MONT-DE-MARSAN | 18-6 | 7535 | 2010 | Pro D2 | ||
| 64 | AIX | MONT-DE-MARSAN | 46-22 | 7500 | 2024 | Pro D2 | ||
| 65 | DAX | MONT-DE-MARSAN | 26-22 | 7469 | 2024 | Pro D2 | ||
| 66 | BIARRITZ | MONT-DE-MARSAN | 24-20 | 7463 | 2015 | Pro D2 | ||
| 67 | PAU | MONT-DE-MARSAN | 9-13 | 7351 | 2008 | Pro D2 | ||
| 68 | STADE FRANCAIS | MONT-DE-MARSAN | 42-14 | 7331 | 2013 | Top 14 | Paris | Stade Charlety |
| 69 | BEZIERS | MONT-DE-MARSAN | 37-12 | 7323 | 2025 | Pro D2 | ||
| 70 | BEZIERS | MONT-DE-MARSAN | 25-20 | 7294 | 2024 | Pro D2 | ||
| 71 | DAX | MONT-DE-MARSAN | 36-22 | 7261 | 2007 | Pro D2 | ||
| 72 | AGEN | MONT-DE-MARSAN | 20-17 | 7219 | 2024 | Pro D2 | ||
| 73 | DAX | MONT-DE-MARSAN | 17-13 | 7200 | 2017 | Pro D2 | ||
| 74 | DAX | MONT-DE-MARSAN | 19-15 | 7200 | 2010 | Pro D2 | ||
| 75 | VANNES | MONT-DE-MARSAN | 17-5 | 7194 | 2020 | Pro D2 | ||
| 76 | BIARRITZ | MONT-DE-MARSAN | 37-7 | 7192 | 2009 | Top 14 | ||
| 77 | AGEN | MONT-DE-MARSAN | 41-19 | 7188 | 2023 | Pro D2 | ||
| 78 | PAU | MONT-DE-MARSAN | 34-13 | 7154 | 2003 | D1-Poule 2 | ||
| 79 | BEZIERS | MONT-DE-MARSAN | 21-21 | 7102 | 2008 | Pro D2 | ||
| 80 | LA ROCHELLE | MONT-DE-MARSAN | 23-12 | 7084 | 2008 | Pro D2 | ||
| 81 | PERPIGNAN | MONT-DE-MARSAN | 50-6 | 7053 | 2003 | D1-Poule 2 | ||
| 82 | DAX | MONT-DE-MARSAN | 20-13 | 7000 | 2012 | Pro D2 | ||
| 83 | AGEN | MONT-DE-MARSAN | 14-9 | 7000 | 2014 | Pro D2 | ||
| 84 | GRENOBLE | MONT-DE-MARSAN | 32-19 | 7000 | 2022 | Pro D2 | Grenoble | Stade des Alpes |
| 85 | COLOMIERS | MONT-DE-MARSAN | 19-13 | 6994 | 2026 | Pro D2 | ||
| 86 | DAX | MONT-DE-MARSAN | 16-40 | 6900 | 2016 | Pro D2 | ||
| 87 | MONTAUBAN | MONT-DE-MARSAN | 37-19 | 6844 | 2009 | Top 14 | ||
| 88 | DAX | MONT-DE-MARSAN | 12-19 | 6800 | 2011 | Pro D2 | ||
| 89 | AGEN | MONT-DE-MARSAN | 34-8 | 6743 | 2003 | D1-Poule 2 | ||
| 90 | PAU | MONT-DE-MARSAN | 27-22 | 6714 | 2007 | Pro D2 | ||
| 91 | BIARRITZ | MONT-DE-MARSAN | 35-13 | 6664 | 2026 | Pro D2 | ||
| 92 | AGEN | MONT-DE-MARSAN | 15-15 | 6624 | 2008 | Pro D2 | ||
| 93 | DAX | MONT-DE-MARSAN | 23-24 | 6620 | 2005 | Pro D2 | ||
| 94 | CASTRES | MONT-DE-MARSAN | 26-6 | 6615 | 2009 | Top 14 | ||
| 95 | DAX | MONT-DE-MARSAN | 13-29 | 6599 | 2018 | Pro D2 | ||
| 96 | OYONNAX | MONT-DE-MARSAN | 18-10 | 6568 | 2017 | Pro D2 | ||
| 97 | VANNES | MONT-DE-MARSAN | 33-10 | 6500 | 2022 | Pro D2 | ||
| 98 | RACING PARIS | MONT-DE-MARSAN | 16-17 | 6373 | 2013 | Top 14 | Colombes | Stade Yves du Manoir |
| 99 | BEZIERS | MONT-DE-MARSAN | 29-7 | 6365 | 2003 | D1-Poule 2 | ||
| 100 | AGEN | MONT-DE-MARSAN | 28-19 | 6245 | 2015 | Pro D2 | ||
| 101 | DAX | MONT-DE-MARSAN | 18-15 | 6200 | 2015 | Pro D2 | ||
| 102 | MONTAUBAN | MONT-DE-MARSAN | 26-24 | 6200 | 2024 | Pro D2 | ||
| 103 | PAU | MONT-DE-MARSAN | 24-15 | 6198 | 2012 | Pro D2 | ||
| 104 | COLOMIERS | MONT-DE-MARSAN | 23-26 | 6189 | 2023 | Pro D2 | ||
| 105 | AGEN | MONT-DE-MARSAN | 29-15 | 6161 | 2017 | Pro D2 | ||
| 106 | COLOMIERS | MONT-DE-MARSAN | 27-23 | 6137 | 2022 | Pro D2 | ||
| 107 | NEVERS | MONT-DE-MARSAN | 25-16 | 6129 | 2024 | Pro D2 | ||
| 108 | NARBONNE | MONT-DE-MARSAN | 20-47 | 6045 | 2008 | Pro D2 | ||
| 109 | GRENOBLE | MONT-DE-MARSAN | 18-13 | 6029 | 2007 | Pro D2 | ||
| 110 | NEVERS | MONT-DE-MARSAN | 33-15 | 6011 | 2018 | Pro D2 | ||
| 111 | OYONNAX | MONT-DE-MARSAN | 23-21 | 6000 | 2020 | Pro D2 | ||
| 112 | NARBONNE | MONT-DE-MARSAN | 15-12 | 6000 | 2010 | Pro D2 | ||
| 113 | ALBI | MONT-DE-MARSAN | 22-17 | 6000 | 2011 | Pro D2 | ||
| 114 | SOYAUX ANGOULEME | MONT-DE-MARSAN | 19-32 | 6000 | 2025 | Pro D2 | ||
| 115 | LYON OU | MONT-DE-MARSAN | 34-17 | 6000 | 2014 | Pro D2 | ||
| 116 | SOYAUX ANGOULEME | MONT-DE-MARSAN | 22-34 | 5900 | 2023 | Pro D2 | ||
| 117 | SARACENS | MONT-DE-MARSAN | 53-3 | 5893 | 2009 | Bouclier europeen Poule | Vicarage Road | |
| 118 | GRENOBLE | MONT-DE-MARSAN | 30-25 | 5849 | 2024 | Pro D2 | Grenoble | Stade des Alpes |
| 119 | OYONNAX | MONT-DE-MARSAN | 34-12 | 5800 | 2012 | Pro D2 | ||
| 120 | BEZIERS | MONT-DE-MARSAN | 22-21 | 5765 | 2015 | Pro D2 | ||
| 121 | VANNES | MONT-DE-MARSAN | 13-26 | 5700 | 2017 | Pro D2 | ||
| 122 | BEZIERS | MONT-DE-MARSAN | 43-9 | 5695 | 2026 | Pro D2 | ||
| 123 | NEVERS | MONT-DE-MARSAN | 15-12 | 5672 | 2023 | Pro D2 | ||
| 124 | NEVERS | MONT-DE-MARSAN | 29-29 | 5618 | 2026 | Pro D2 | ||
| 125 | CARCASSONNE | MONT-DE-MARSAN | 28-29 | 5618 | 2026 | Pro D2 | ||
| 126 | BEZIERS | MONT-DE-MARSAN | 36-23 | 5598 | 2016 | Pro D2 | ||
| 127 | AIX | MONT-DE-MARSAN | 26-13 | 5550 | 2022 | Pro D2 | ||
| 128 | DAX | MONT-DE-MARSAN | 27-11 | 5515 | 2006 | Pro D2 | ||
| 129 | MONTAUBAN | MONT-DE-MARSAN | 28-12 | 5500 | 2018 | Pro D2 | ||
| 130 | BEGLES-BORDEAUX | MONT-DE-MARSAN | 20-13 | 5500 | 2011 | Pro D2 | ||
| 131 | MONTAUBAN | MONT-DE-MARSAN | 16-14 | 5484 | 2016 | Pro D2 | ||
| 132 | AGEN | MONT-DE-MARSAN | 53-7 | 5452 | 2026 | Pro D2 | ||
| 133 | AIX | MONT-DE-MARSAN | 20-19 | 5400 | 2023 | Pro D2 | ||
| 134 | NEVERS | MONT-DE-MARSAN | 34-0 | 5326 | 2025 | Pro D2 | ||
| 135 | AGEN | MONT-DE-MARSAN | 27-30 | 5269 | 2022 | Pro D2 | ||
| 136 | BEZIERS | MONT-DE-MARSAN | 28-18 | 5236 | 2018 | Pro D2 | ||
| 137 | LIMOGES | MONT-DE-MARSAN | 13-19 | 5095 | 2007 | Pro D2 | ||
| 138 | BIARRITZ | MONT-DE-MARSAN | 26-22 | 5064 | 2017 | Pro D2 | ||
| 139 | TOULON | MONT-DE-MARSAN | 28-12 | 5022 | 2004 | Pro D2 | ||
| 140 | MONTAUBAN | MONT-DE-MARSAN | 35-19 | 5000 | 2025 | Pro D2 | ||
| 141 | SOYAUX ANGOULEME | MONT-DE-MARSAN | 23-13 | 5000 | 2026 | Pro D2 | ||
| 142 | PERPIGNAN | MONT-DE-MARSAN | 50-10 | 5000 | 2021 | Pro D2 | ||
| 143 | SOYAUX ANGOULEME | MONT-DE-MARSAN | 30-20 | 5000 | 2017 | Pro D2 | ||
| 144 | VALENCE ROMANS | MONT-DE-MARSAN | 38-17 | 5000 | 2024 | Pro D2 | ||
| 145 | LA ROCHELLE | MONT-DE-MARSAN | 25-20 | 5000 | 2010 | Pro D2 | ||
| 146 | GRENOBLE | MONT-DE-MARSAN | 14-9 | 5000 | 2010 | Pro D2 | ||
| 147 | BIARRITZ | MONT-DE-MARSAN | 27-29 | 5000 | 2023 | Pro D2 | ||
| 148 | BIARRITZ | MONT-DE-MARSAN | 0-27 | 4919 | 2025 | Pro D2 | ||
| 149 | VALENCE ROMANS | MONT-DE-MARSAN | 35-21 | 4900 | 2026 | Pro D2 | ||
| 150 | BIARRITZ | MONT-DE-MARSAN | 44-8 | 4876 | 2016 | Pro D2 | ||
| 151 | CARCASSONNE | MONT-DE-MARSAN | 37-9 | 4821 | 2023 | Pro D2 | ||
| 152 | OYONNAX | MONT-DE-MARSAN | 25-26 | 4775 | 2023 | Pro D2 | ||
| 153 | NARBONNE | MONT-DE-MARSAN | 24-13 | 4770 | 2011 | Pro D2 | ||
| 154 | MONTAUBAN | MONT-DE-MARSAN | 21-18 | 4700 | 2022 | Pro D2 | ||
| 155 | GRENOBLE | MONT-DE-MARSAN | 9-12 | 4699 | 2011 | Pro D2 | ||
| 156 | GRENOBLE | MONT-DE-MARSAN | 21-16 | 4671 | 2008 | Pro D2 | ||
| 157 | BEZIERS | MONT-DE-MARSAN | 9-17 | 4623 | 2017 | Pro D2 | ||
| 158 | BEZIERS | MONT-DE-MARSAN | 26-24 | 4567 | 2023 | Pro D2 | ||
| 159 | BEZIERS | MONT-DE-MARSAN | 32-10 | 4558 | 2006 | Pro D2 | ||
| 160 | BAYONNE | MONT-DE-MARSAN | 18-9 | 4557 | 2004 | Pro D2 | ||
| 161 | COLOMIERS | MONT-DE-MARSAN | 24-14 | 4549 | 2006 | Pro D2 | ||
| 162 | ROUEN | MONT-DE-MARSAN | 28-23 | 4541 | 2023 | Pro D2 | ||
| 163 | NARBONNE | MONT-DE-MARSAN | 12-20 | 4500 | 2015 | Pro D2 | ||
| 164 | CARCASSONNE | MONT-DE-MARSAN | 25-22 | 4500 | 2017 | Pro D2 | ||
| 165 | SOYAUX ANGOULEME | MONT-DE-MARSAN | 21-6 | 4500 | 2020 | Pro D2 | ||
| 166 | GRENOBLE | MONT-DE-MARSAN | 22-16 | 4500 | 2012 | Pro D2 | ||
| 167 | BOURGOIN | MONT-DE-MARSAN | 37-31 | 4500 | 2014 | Pro D2 | ||
| 168 | OYONNAX | MONT-DE-MARSAN | 36-19 | 4500 | 2022 | Pro D2 | ||
| 169 | LA ROCHELLE | MONT-DE-MARSAN | 13-17 | 4498 | 2005 | Pro D2 | ||
| 170 | BOURGOIN | MONT-DE-MARSAN | 18-6 | 4428 | 2009 | Top 14 | ||
| 171 | LA ROCHELLE | MONT-DE-MARSAN | 37-5 | 4382 | 2007 | Pro D2 | ||
| 172 | NEVERS | MONT-DE-MARSAN | 27-6 | 4349 | 2022 | Pro D2 | ||
| 173 | BOURGOIN | MONT-DE-MARSAN | 21-16 | 4324 | 2015 | Pro D2 | ||
| 174 | OYONNAX | MONT-DE-MARSAN | 73-7 | 4323 | 2026 | Pro D2 | ||
| 175 | MONTAUBAN | MONT-DE-MARSAN | 31-5 | 4320 | 2006 | Pro D2 | ||
| 176 | ALBI | MONT-DE-MARSAN | 19-27 | 4300 | 2016 | Pro D2 | ||
| 177 | TARBES | MONT-DE-MARSAN | 12-12 | 4270 | 2008 | Pro D2 | ||
| 178 | COLOMIERS | MONT-DE-MARSAN | 53-20 | 4224 | 2025 | Pro D2 | ||
| 179 | COLOMIERS | MONT-DE-MARSAN | 22-15 | 4221 | 2024 | Pro D2 | ||
| 180 | MONTAUBAN | MONT-DE-MARSAN | 22-18 | 4200 | 2017 | Pro D2 | ||
| 181 | BOURG-EN-BRESSE | MONT-DE-MARSAN | 13-40 | 4167 | 2022 | Pro D2 | ||
| 182 | BEZIERS | MONT-DE-MARSAN | 41-3 | 4163 | 2007 | Pro D2 | ||
| 183 | TARBES | MONT-DE-MARSAN | 15-12 | 4155 | 2006 | Pro D2 | ||
| 184 | MONTAUBAN | MONT-DE-MARSAN | 27-29 | 4143 | 2005 | Pro D2 | ||
| 185 | AURILLAC | MONT-DE-MARSAN | 18-26 | 4136 | 2008 | Pro D2 | ||
| 186 | BEZIERS | MONT-DE-MARSAN | 55-17 | 4133 | 2020 | Pro D2 | ||
| 187 | LYON OU | MONT-DE-MARSAN | 25-19 | 4129 | 2006 | Pro D2 | ||
| 188 | MONTAUBAN | MONT-DE-MARSAN | 43-19 | 4100 | 2023 | Pro D2 | ||
| 189 | OYONNAX | MONT-DE-MARSAN | 31-6 | 4013 | 2008 | Pro D2 | ||
| 190 | BEZIERS | MONT-DE-MARSAN | 22-32 | 4013 | 2022 | Pro D2 | ||
| 191 | NARBONNE | MONT-DE-MARSAN | 14-37 | 4000 | 2022 | Pro D2 | ||
| 192 | TARBES | MONT-DE-MARSAN | 26-16 | 4000 | 2015 | Pro D2 | ||
| 193 | SOYAUX ANGOULEME | MONT-DE-MARSAN | 16-13 | 4000 | 2018 | Pro D2 | ||
| 194 | COLOMIERS | MONT-DE-MARSAN | 29-16 | 4000 | 2020 | Pro D2 | ||
| 195 | BAYONNE | MONT-DE-MARSAN | 33-19 | 4000 | 2009 | Bouclier europeen Poule | Stade Jean Dauger | |
| 196 | BIARRITZ | MONT-DE-MARSAN | 23-12 | 4000 | 2020 | Pro D2 | ||
| 197 | NARBONNE | MONT-DE-MARSAN | 9-13 | 4000 | 2012 | Pro D2 | ||
| 198 | ALBI | MONT-DE-MARSAN | 14-15 | 4000 | 2012 | Pro D2 | ||
| 199 | CARCASSONNE | MONT-DE-MARSAN | 25-30 | 4000 | 2012 | Pro D2 | ||
| 200 | BOURG-EN-BRESSE | MONT-DE-MARSAN | 19-19 | 4000 | 2014 | Pro D2 |